Odwiedź nas
w biurze

Zadzwoń

Zgarnij bonusy za wykonane kursy! Sprawdź jak wynająć wybrany samochód taniej!

Auta zastępcze TAXI – likwidacja szkód komunikacyjnych

Zarabiaj dalej podczas naprawy Twojej taksówki!

Oferujemy wynajem pojazdów zastępczych typu „TAXI” dla osób, które ucierpiały w wypadku samochodowym z winy sprawcy. Nasze pojazdy zastępcze są specjalnie dostosowane do standardów taksówkarskich i są udostępniane na cały okres naprawy uszkodzonego pojazdu poszkodowanego.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś warsztatu naprawczego to chętnie naprawimy Twój samochód w ekspresowym tempie zgodnie ze sztuką zachowując pełnowartościowe oryginalne części jakie są zastosowane do danej marki pojazdów

Auto zastępcze taxi – pomagamy firmom taksówkarskim

Jeżeli Twoja taksówka została uszkodzona i w trybie pilnym poszukujesz auta zastępczego, dzięki któremu Ty lub Twoi pracownicy będziecie mogli kontynuować pracę, skontaktuj się z nami. Oferujemy auta zastępcze taxi, które można używać w ramach pracy taksówkarza od momentu wystąpienia awarii samochodu do czasu naprawy auta. Co więcej, w ramach naszych usług można skorzystać także z kompleksowej obsługi samochodów prywatnych i wynajętych w sytuacji wystąpienia szkód komunikacyjnych. Oferujemy szybką likwidację szkód, możliwość natychmiastowego uzyskania samochodu zastępczego oraz jak najszybsze przygotowanie uszkodzonego pojazdu do dalszego użytkowania. 

Firma Fobest oferuje taksówkarzom możliwość zachowania ciągłości w pracy w przypadku uszkodzenia taksówki. Zachęcamy do kontaktu firmy taksówkarskie poszukujące sprawnego samochodu zastępczego, spełniającego wymagania taksówki.