Odwiedź nas
w biurze

Zadzwoń

Zgarnij bonusy za wykonane kursy! Sprawdź jak wynająć wybrany samochód taniej!

Wynajem aut hybrydowych UBER BLACK

Oferujemy także wynajem samochodu hybrydowego pod Uber Black. W naszej ofercie znajdziesz luksusowe pojazdy z napędem LPG, zapewniające najwyższy komfort jazdy i wpisujące się w wymagania przewozów specjalnych firmy Uber.

Czym jest Uber Black?

Uber Black to oferowane przez firmę Uber przejazdy premium z kierowcami, którzy uzyskali najwyższą ocenę od klientów. Usługa została przygotowana specjalnie pod wymagających pasażerów, którzy cenią sobie najwyższe standardy wygody i wysoką klasę jakości taksówek. Wśród wymagań samochodu Uber Black wyróżnia się między innymi: skórzane fotele, a pojazd musi być wyprodukowany nie później, niż w 2012 roku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór luksusowych samochodów hybrydowych z napędem LPG, które można wynająć do wykonywania usług Uber Black.  Nasza firma udostępnia samochody dwóch luksusowych marek: Toyota i Lexus, które znane są z nowoczesnych technologii i przedkładania ich na sprawne i wygodne użytkowanie pojazdu.

Wynajem samochodów hybrydowych Warszawa

W stolicy usługi typu Uber Black zamawiane są częściej, niż w mniejszych miastach, dlatego też wymagania na luksusowe samochody są wyższe. Fobest Partner zapewnia wszystkim swoim klientom najlepsze warunki współpracy, dbając o to, aby każdy samochód był w pełni sprawny i przystosowany do pracy przy przewozie osób. Nasze samochody chętnie wybierane są przez kierowców Ubera ze względu na wysoki komfort jazdy oraz ekonomiczne spalanie. Przez lata działalności udało nam się trafić na topowe listy polecanych partnerów w aplikacjach przewozowych Uber.