Praca Kierowca Taxi - Partnerstwo - Fobest Partner Warszawa

partnerstwo

Legalnie rozliczamy kierowców pracujących dla Uber, Bolt, FreeNow oraz iTaxi. Każdy kierowca pracujący z Nami jest zatrudniony na podstawie umowy zlecenie/o prace. Dzięki rozbudowanemu, sprawdzonemu systemowi dajemy możliwość odliczania podatku Vat od faktur za wyjeżdżone paliwo czy myjnie samochodową. Zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan rozliczeń za dany tydzień oraz przejrzeć całą historię od początku Naszej współpracy. Zatrudniamy kierowców z po za Unii Europejskiej na podstawie Oświadczenia o powierzaniu pracy, pomagamy na każdym kroku przejść przez wszystkie procesy rejestracji.

Wymagania samochodu:

– zarejestrowany na co najmniej 5 osób (4/5 drzwi)
– aktualne OC oraz przegląd
– rok produkcji minimum 2001 r.

Wymagania kierowcy:

– wiek minimum 20 lat
– prawo jazdy minimum 1 rok
– ważne Zaświadczenie o niekaralności
– badania lekarskie na kierowcę Taxi
– psychotechnika

Jeżeli chcesz dołączyć do Nas ze swoim samochodem, który jest zarejestrowany jako pojazd Taxi wyrobimy Ci Odpis z Naszej licencji oraz zapewnimy identyfikator Taxi.

certyfikat partner taxi
Współpracuj z nami

Aby zacząć współpracę jako kierowca wystarczy się zarejestrować w Naszym systemie.

Instrukcja rejestracji przez kierowcę (pdf)

 

Praca Taxi – Warszawa

praca kierowca taxi warszawaTradycyjne korporacje taxi zaczynają ustępować miejsca nowej formule, w ramach której działają obecnie korporacje, takie jak FreeNow, Uber, Bolt oraz iTaxi. Formuła ta jest bardzo dogodna dla pasażerów, ale wciąż nastręcza pewnych trudności kierowcom, zwłaszcza tym, którym zależy na stabilnym zatrudnieniu w firmie świadczącej usługi transportu samochodowego.

Fobest to partner taxi, dzięki któremu praca taxi w nowej formule jest legalna, a zarazem opłacalna z perspektywy kierowcy. W zależności od indywidualnych preferencji oraz bieżącej sytuacji zawodowej możemy zaproponować pracę w oparciu o:

  • umowę zlecenie,
  • umowę o pracę.

W odróżnieniu od innych partnerów taxi działających na rynku współpracę z kierowcami opieramy o jasne i przejrzyste zasady. Zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan rozliczeń za dany tydzień i jednocześnie ma dostęp do całej historii od momentu rozpoczęcia współpracy z Fobest.

Partner Taxi – Jak rozpocząć współpracę z wybraną korporacją?

Jako marka specjalizująca się w obsłudze korporacji taksówkarskich współpracujemy z czołowymi przewoźnikami, firmami takimi jak FreeNow, Uber, Bolt oraz iTaxi. Kierowcy zainteresowani rozpoczęciem współpracy z wybraną korporacją mogą rozpocząć pracę praktycznie od zaraz – każdorazowo na warunkach, które są dla nich najbardziej korzystne.

Współpracujemy zarówno z kierowcami, którzy chcą przeznaczyć własny samochód na taxi, jak i osobami zainteresowanymi wynajmem aut na taxi. Posiadamy rozbudowaną flotę komfortowych samochodów osobowych, których wybór przekłada się na:

  • przyjemność prowadzenia,
  • wysoki komfort dla pasażera,
  • niskie spalanie,
  • bardzo dobrą prezencję pojazdu.

Dodatkowo w sytuacji wystąpienia szkód komunikacyjnych zapewniamy ich kompleksową obsługę. W tym aspekcie obsługujemy zarówno pojazdy prywatne, jak i samochody wynajęte. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdarzenia drogowe są nieuniknione, a w mieście tak zatłoczonym jak Warszawa praktycznie wpisane w pracę kierowcy. Dlatego oferujemy szybką i bezproblemową likwidację szkód i przygotowanie pojazdu do dalszego użytkowania.

Fobest – Taxi Partner zapewniający legalne zatrudnienie

Kierowców zainteresowanych legalną współpracą lub pełnoetatowym zatrudnieniem w korporacji świadczącej usługi transportu samochodowego zapraszamy do kontaktu. Jako Taxi Partner oferujemy legalne zatrudnienie na preferencyjnych warunkach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji.

Kontakt

(+48) 789 291 281

Adres

Warszawa,
ul. Skrzetuskiego 3, 02-726

NIP

5223163931

KRS

0000794436

Godziny otwarcia

Pon:  10.00 - 18.00
Wt:    10.00 - 19.00
Śr:      10.00 - 19.00
Czw: 10.00 - 18.00
Pt:      10.00 - 18.00

Wyślij do nas wiadomość

3 + 11 =

Gdzie nas znajdziesz: