Odwiedź nas
w biurze

Zadzwoń

Zgarnij bonusy za wykonane kursy! Sprawdź jak wynająć wybrany samochód taniej!

Flota

Partner rozliczeniowy Taxi Uber Bolt – cennik

5-cio gwiazdkowy partner rozliczeniowy aplikacji:

Uber i Bolt to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Taksówki, które można zamówić za pomocą aplikacji w telefonie, stały się jedną z najczęściej wybieranych usług w wielu krajach.

Ze względu na dużą popularność usług taksówkarskich Uber i Bolt, wciąż zwiększa się zapotrzebowania na kierowców. Firma Fobes oferuje wynajem samochodów z napędem hybrydowym. Każdy egzemplarz posiada ubezpieczenie i odpowiednie zabezpieczenia, a samochody dobieramy tak, aby zapewniały najwyższy komfort jazdy. Dbałość o nasze pojazdy sprawiła, że staliśmy się jednym z najlepszych partnerów rozliczeniowych takich korporacji, jak Uber, Bolt czy Free Now. Już od lat jesteśmy wyróżnianie na listach poleconych partnerów na stronach aplikacji przewozowych.

Rozliczenie 1 aplikacji (opłata tygodniowa)

29 zł

Rozliczenie 2 aplikacji (opłata tygodniowa)

49 zł

Rejestracja wszystkich kont + dostęp do panelu rozliczeniowego (opłata jednorazowa)

99 zł

Dodatkowe prowizje od obrotu (nie pobieramy dodatkowych opłat)

0 zł

Ubezpieczenie zdrowotne (ZUS) + VAT TAXI na preferencyjnych warunkach
Zwrot do 600 zł tygodniowo w systemie bonusowym za ilość wykonanych kursów

-600 zł

Wymagania
względem kierowcy

 • wiek minimum 20 lat
 • prawo jazdy minimum 1 rok
 • ważne Zaświadczenie o niekaralności
 • badania lekarskie na kierowcę Taxi
 • psychotechnika
 • polskie prawo jazdy

Nie masz polskiego prawa jazdy?
Sprawdź jak możemy pomóc!

Wymagania
względem samochodu

 • zarejestrowany na co najmniej 5 osób (4/5 drzwi)
 • aktualne OC oraz przegląd
 • rok produkcji minimum 2001 r.
 • pieczątka TAXI w dowodzie rejestracyjnym

Nie posiadasz samochodu?
Skorzystaj z naszej oferty wynajmu samochodów pod TAXI

Wynajem samochodów

Partner rozliczeniowy Uber i Bolt i nie tylko – Jakość usług

Nasze samochody dostosowane są do pracy taksówkarza. Każdy pojazd posiada odpowiednie dokumenty i licencje uprawniające do zarobkowego przewozu osób. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na dwóch markach: Lexus i Toyota, które znane są z produkcji solidnych i wygodnych samochodów.  Ze względu na to, że oferowane przez nas pojazdy zapewniają oszczędność jazdy i posiadają najnowsze systemy bezpieczeństwa, świetnie sprawdzają się jako taksówki.

Legalnie rozliczamy kierowców pracujących dla Uber, Bolt, FreeNow oraz iTaxi. Każdy kierowca pracujący z Nami jest zatrudniony na podstawie umowy zlecenie/o prace. Dzięki rozbudowanemu, sprawdzonemu systemowi dajemy możliwość odliczania podatku Vat od faktur za wyjeżdżone paliwo czy myjnie samochodową. Zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan rozliczeń za dany tydzień oraz przejrzeć całą historię od początku Naszej współpracy. Zatrudniamy kierowców z po za Unii Europejskiej na podstawie Oświadczenia o powierzaniu pracy, pomagamy na każdym kroku przejść przez wszystkie procesy rejestracji.

Jako partner rozliczeniowy Uber i Bolt oferujemy wszystkie narzędzia, które pozwolą na rozpoczęcie lub kontynuowanie pracy kierowcy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą każdą osobę, która chce rozpocząć swoją karierę jako taksówkarz w jednej z renomowanych korporacji.

Praca Taxi – Warszawa

Tradycyjne korporacje taxi zaczynają ustępować miejsca nowej formule, w ramach której działają obecnie korporacje, takie jak FreeNow, Uber, Bolt oraz iTaxi. Formuła ta jest bardzo dogodna dla pasażerów, ale wciąż nastręcza pewnych trudności kierowcom, zwłaszcza tym, którym zależy na stabilnym zatrudnieniu w firmie świadczącej usługi transportu samochodowego.

Fobest to partner taxi, dzięki któremu praca taxi w nowej formule jest legalna, a zarazem opłacalna z perspektywy kierowcy. W zależności od indywidualnych preferencji oraz bieżącej sytuacji zawodowej możemy zaproponować pracę w oparciu o:

 • umowę zlecenie,
 • umowę o pracę.

W odróżnieniu od innych partnerów taxi działających na rynku współpracę z kierowcami opieramy o jasne i przejrzyste zasady. Zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan rozliczeń za dany tydzień i jednocześnie ma dostęp do całej historii od momentu rozpoczęcia współpracy z Fobest.

Partner Taxi – Jak rozpocząć współpracę z wybraną korporacją?

Jako marka specjalizująca się w obsłudze korporacji taksówkarskich współpracujemy z czołowymi przewoźnikami, firmami takimi jak FreeNow, Uber, Bolt oraz iTaxi. Kierowcy zainteresowani rozpoczęciem współpracy z wybraną korporacją mogą rozpocząć pracę praktycznie od zaraz – każdorazowo na warunkach, które są dla nich najbardziej korzystne.

Współpracujemy zarówno z kierowcami, którzy chcą przeznaczyć własny samochód na taxi, jak i osobami zainteresowanymi wynajmem aut na taxi. Posiadamy rozbudowaną flotę komfortowych samochodów osobowych, których wybór przekłada się na:

 • przyjemność prowadzenia,
 • wysoki komfort dla pasażera,
 • niskie spalanie,
 • bardzo dobrą prezencję pojazdu.

Dodatkowo w sytuacji wystąpienia szkód komunikacyjnych zapewniamy ich kompleksową obsługę. W tym aspekcie obsługujemy zarówno pojazdy prywatne, jak i samochody wynajęte. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdarzenia drogowe są nieuniknione, a w mieście tak zatłoczonym jak Warszawa praktycznie wpisane w pracę kierowcy. Dlatego oferujemy szybką i bezproblemową likwidację szkód i przygotowanie pojazdu do dalszego użytkowania.

Fobest – Taxi Partner zapewniający legalne zatrudnienie

Kierowców zainteresowanych legalną współpracą lub pełnoetatowym zatrudnieniem w korporacji świadczącej usługi transportu samochodowego zapraszamy do kontaktu. Jako Taxi Partner oferujemy legalne zatrudnienie na preferencyjnych warunkach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji.

Zacznij współpracę
z FOBEST i zacznij
zarabiać!

Fobest to partner taxi, dzięki któremu praca taxi w nowej formule jest legalna, a zarazem opłacalna z perspektywy kierowcy. W zależności od indywidualnych preferencji oraz bieżącej sytuacji zawodowej możemy zaproponować pracę w oparciu o:

 • umowę zlecenie,
 • umowę o pracę.

W odróżnieniu od innych partnerów taxi działających na rynku współpracę z kierowcami opieramy o jasne i przejrzyste zasady.