Odwiedź nas
w biurze

Zadzwoń

Zgarnij bonusy za wykonane kursy! Sprawdź jak wynająć wybrany samochód taniej!

Oferta

Likwidacja
szkód

Poprzez wszystkie lata w których rozbudowywaliśmy flotę o nowe samochody jednym z utrapień były wypadki/stłuczki Naszych kierowców, co w ruchu lokalnym jest nieuniknione. Poprzez Nasze doświadczenie związane z wynajmem samochodów typu Taxi przygotowaliśmy dla Państwa flot najlepsze rozwiązania tak, aby szkody komunikacyjne oraz ich konsekwencje były niezauważalne w codziennym natłoku spraw. Zapewniamy kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych powstałych z OC sprawcy oraz AC.

Jak to robimy?

Od pierwszej chwili kiedy nastąpi szkoda kierowca jest w pełni przygotowany do każdej ewentualności, która może wystąpić w danej sytuacji. Nie zależnie od pory dnia, święta czy soboty kierowca może liczyć na pełną pomoc, a Państwo na spokojną głowę. Nasz zespół wszystkim się zajmie, a po naprawie samochodu podstawi Państwu pojazd w dowolne miejsce na terenie Warszawy i okolic.

Przykładamy specjalną uwagę do jakości każdej naprawy blacharsko-lakierniczej i wykonujemy ją w ekspresowym tempie równocześnie finansując przestój uszkodzonego pojazdu.

triangles

Przebieg procedury

Działamy na podstawie ściśle określonych procedur, które pozwalają na jak najszybszą naprawę auta. W każdym momencie trwania procesu szkody jesteście Państwo informowani o postępach prac oraz o miejscu postoju auta. Każdorazowo przesyłamy raport od razu po wstępnych oględzinach Naszego pracownika z niezbędnymi informacjami tj. data, miejsce szkody, przebieg, zakres uszkodzeń oraz przewidywany czas naprawy.

Zgłaszasz nam szkodę

Realizujemy wszelkie formalności

Samochód trafia do naprawy + wydanie pojazdu zastępczego

Zakończenie naprawy + bonus za przestój Twojego auta

Wydanie naprawionego samochodu

W ofercie posiadamy samochody zastępne TAXI

Likwidacja szkód
– Warszawa

Likwidacja szkód komunikacyjnych to usługa, którą kierujemy do klientów biznesowych z terenu miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy z korporacjami takimi jak FreeNow, Uber, Bolt oraz iTaxi. Dzięki solidnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie obsłużyć jeszcze wiele firm, zarówno marek specjalizujących się w przewozach osobowych, jak i firm działających w branży przewozu towarów. To, co nas wyróżnia to:

  • krótki czas reakcji,
  • kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych,
  • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • ograniczenie przestoju uszkodzonego pojazdu do minimum i finansowanie wygenerowanych przez to strat w budżecie przedsiębiorstwa,
  • dostarczenie naprawionego pojazdu pod wskazany adres na terenie miasta Warszawa i w okolicy.

Dodatkowo możecie Państwo skorzystać z usług wynajmu auta na taxi, dzięki czemu kierowca uszkodzonego pojazdu może w dalszym ciągu realizować usługi przewozowe.

triangles

Likwidacja szkód
komunikacyjnych:
Sprawnie, Rzetelnie i na
Korzystnych Warunkach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujący może być kontakt z towarzystwem ubezpieczeniowym, zwłaszcza kiedy usilnie próbuje ono zniżyć wartość zaistniałej szkody. Nasz Zespół to eksperci doświadczeni we współpracy z praktycznie wszystkimi towarzystwami działającymi na rodzimym rynku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy schematy postępowania, które przekładają się na bezproblemową likwidację szkody komunikacyjnej z OC sprawy, jak również szybką naprawę z AC.

Klientów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z marką Fobest zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Państwu warunki współpracy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, do których doszło na terenie miasta Warszawa i okolicy, a także w innych lokalizacjach na terenie kraju.